Strona główna »  Wszystkie publikacje » Nasza redakcja »                                            Wiodący, niezależny portal motoryzacyjny w Polsce. Stworzeni z pasji do motoryzacji.

marginesmarginesmarginesmargines

Strona główna              Forum dyskusja      Porady motoryzacyjne      Premiery rynkowe       Auto motoryzacja   Części do Cadillaca » Mercedes » Audi » Skoda » VW »

O tym musisz wiedzieć: Damian Łaskowski [Dzisiaj] Znamy pierwsze fakty na temat debiut marki Genesis na Starym Kontynencie. Bez większej rewelacji »

Śledź nasze publikacje

sidebar

Dołącz do nas na Facebooku:


Powinieneś przeczytać też

sidebar

Taxi bagażowe. Na pewno wiesz już, jak działa i ile za nie zapłacisz? »

Ubezpieczenia OC. Sprawdź, czy na pewno wiesz o nich wszystko »

Mechanika auta zimą. Upewnij się, że wiesz, w jaki sposób przygotować samochód przed mrozem »

Garaże blaszane nie muszą być drogie. Naprawdę »

Sprawdź również

sidebar

Audi R8
Pomoc drogowa. Zobacz, ile za nią zapłacisz

Damian ŁaskowskiOPUBLIKOWAŁ AUTOR:

DAMIAN ŁASKOWSKI
Dodane: 1 dzień temu | kategoria: Debiuty i porady motoryzacyjne : Aktywność: 2 komentarze

sidebar

pomoc drogowa

Fotografia: CC 2.0 Flickr.com autorstwa David Orban

Pojazd posiada dziś niemal każdy z nas. A auto, podobnie jak dowolna inna maszyna, ma tą cechę, iż ulegają uszkodzeniom i to zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego też całkiem dobrym biznesem może być zorganizowanie pomocy drogowej, która zapewni wsparcie w razie wypadku w trasie czy niespodziewanej awarii.

Pomoc drogowa dobrym pomysłem na biznes?

Na terenach miejskich funkcjonuje obecnie wiele firm z rodzaju auto pomoc, jednakże okazuje się to tak pożądana działalność, iż nadal znajdzie się miejsce dla kolejnej. Najważniejszą kwestią jest naturalnie lokalizacja. Jeżeli w zasięgu kilku ulic działają dwa warsztaty samochodowe i dostępna jest jedna ekipa, która zapewnia holowanie, to nie ma po co otwierać następnego tego rodzaju punktu.

Poza właściwym miejscem istotna jest jakość świadczonych usług. Niezwykłe znaczenie ma tu szybkość reakcji, gdyż Klientowi pomocy drogowej zawsze zależy na szybkim przywróceniu sprawności pojazdu, a nie ma problemu by znaleźć firmy dające gwarancję dojazdu w czasie kilkunastu minut. Doświadczeni kierowcy, jak i solidne pojazdy zagwarantują konkurencyjność nowej marki. Istotne pozostaje również jak wszechstronną obsługę można zaoferować.

Dobra pomoc drogowa powinna mieć w ofercie z jednej strony drobne naprawy na trasie oraz holowanie, jednak musi mieć do dyspozycji także warsztat, pojazdy zastępcze czy tzw. pogotowie kluczowe, potrzebne kiedy właściciel nie może dostać się do auta.

margines

Przeczytaj również: Wiesz, ile zapłacisz za wynajem samochodu? Tyle kosztuje pomoc drogowa w Polsce

margines

Materiał skomentowany przez użytkowników serwisu [1użytkownik]

sidebar

Gravatar logoMyślę, że pomoc drogowa to całkiem konkretny pomysł na firmę, tylko że bariera wejścia jest dość wysoka, bo rynek okupują spore biznesy i na pewno trudno wygospodarować miejsce dla siebie. A reklama przecież też swoje kosztuje - szczególnie jak ktoś chce zgarnąć klienta albo z wyszukiwarki, albo z Facebooka itd. Oczywiście upraszczam, ale jak doliczyć do tego przecież zakup loty (a holowniki takie też nie są), to trzeba mieć przynajmniej 200 - 300 tys. złotych na początek. Takie moje zdanie.

Zapoznaj się także z innymi publikacjami

sidebar

Włosi zaskoczyli premierą nowego, sportowego sportwagona. Dziś znamy już szczegóły

Alfa Rome Giulia

Za premierową Giulię przyjdzie zapłacić przynajmniej sto czterdzieści tysięcy złotych, ale wszystko wskazuje, że tym modelem Alfa Romeo podbije rynek nie tylko w Europie. Przeczytaj najnowszy raport specjalny redakcji.

przeczytaj

 

Autond

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone © Salon OEM Polska portal motoryzacyjny Autond

Redakcja » Mapa serwisu » BB Motor » Rozliczenia samochodu służbowego »