Strona główna »  Wszystkie publikacje » Nasza redakcja »                                            Wiodący, niezależny portal motoryzacyjny w Polsce. Stworzeni z pasji do motoryzacji.

marginesmarginesmarginesmargines

Strona główna              Forum dyskusja      Porady motoryzacyjne      Premiery rynkowe       Auto motoryzacja   Części do Cadillaca » Mercedes » Audi » Skoda » VW »

O tym musisz wiedzieć: Damian Łaskowski [Dzisiaj] Znamy pierwsze fakty na temat debiut marki Genesis na Starym Kontynencie. Bez większej rewelacji »

Śledź nasze publikacje

sidebar

Dołącz do nas na Facebooku:


Powinieneś przeczytać też

sidebar

Taxi bagażowe. Na pewno wiesz już, jak działa i ile za nie zapłacisz? »

Ubezpieczenia OC. Sprawdź, czy na pewno wiesz o nich wszystko »

Mechanika auta zimą. Upewnij się, że wiesz, w jaki sposób przygotować samochód przed mrozem »

Garaże blaszane nie muszą być drogie. Naprawdę »

Sprawdź również

sidebar

Audi R8
Garaże blaszane w pigułce. Dla kogo i ile kosztują?

Damian ŁaskowskiOPUBLIKOWAŁ AUTOR:

DAMIAN ŁASKOWSKI
Dodane: 1 dzień temu | kategoria: Debiuty i porady motoryzacyjne : Aktywność: 2 komentarze

sidebar

blaszany garaż

Fotografia: materiały prasowe producenta

Własny dom to duża odpowiedzialność, ale też wspaniałe uczucie dumy i satysfakcji. W własnym domu można robić wszystko co się chce i trzymać w nim wszystko, co nam się zamarzy.

Garaże blaszane to przede wszystkim duża wygoda i pełne bezpieczeństwo

Jeśli jednak braknie nam w nim pomieszczeń gospodarczych, to można zainwestować w garaż blaszany. Taki zakup to inwestycja na długie lata, bo to solidny zakup. Garaże blaszane mają bardzo dużo zalet, dlatego też są tak popularne. Przede wszystkim warto wspomnieć, że są one bardzo funkcjonalne. Można je wykorzystać na wiele różnych sposobów. Głównie ludzie wykorzystują takie garaże blaszane po to, by trzymać bezpiecznie samochód. Dzięki takiemu przenośnemu pomieszczeniu, pojazd jest zabezpieczony przed kradzieżą, przed śniegiem, mrozem, silnym wiatrem, czy gradem.

Taki garaż ma zamek, dzięki któremu pojazd znajdujący się w środku, będzie jeszcze bardziej bezpieczny. Poza tym garaż taki można też wykorzystać jako podręczny magazynek. Można w nim trzymać wszystkie narzędzia ogrodnicze i budowlane, maszyny, urządzenia i różne materiały budowlane. Można je w ten sposób ochronić przed wszystkimi czynnikami atmosferycznymi, jak również pozwoli je wszystkie wygodnie przetrzymywać w jednym miejscu. Taki garaż blaszany jest więc bardzo rozsądnym zakupem, szczególnie gdy ma się więcej samochodów w domu, albo wiele narzędzi i maszyn, które nie mogą stać na wolnym powietrzu.

Warto wyposażyć się w taki garaż blaszany, bo to ciekawe pomieszczenie, bardzo uniwersalne i przydatne. A to, że jest dostępne w niskiej cenie, jest tym bardziej dużą zaletą.

margines

Przeczytaj również: Wiesz, ile zapłacisz za wynajem samochodu? Tyle kosztuje pomoc drogowa w Polsce

margines

Materiał skomentowany przez użytkowników serwisu [1użytkownik]

sidebar

Gravatar logoJak ktoś mieszka w domu, to spoko - a co mają powiedzieć osoby, które mieszkają w miastach? Mnie niestety na zakup garażu blaszanego w tej chwili nie stać, więc nawet się nad tym nie zastanawiam. Poza tym z punktu widzenia użytecznego, to nie jest wcale nie wiadomo jak uzasadniona inwestycja. W moim mieście (około 110 tys. mieszkańców), garaże murowane (nie blaszane) to koszt rzędu 40.000 złotych, więc naprawdę sporo. A koszty utrzymania też jakieś są. To zdecydowanie nie dla mnie.

Zapoznaj się także z innymi publikacjami

sidebar

Włosi zaskoczyli premierą nowego, sportowego sportwagona. Dziś znamy już szczegóły

Alfa Rome Giulia

Za premierową Giulię przyjdzie zapłacić przynajmniej sto czterdzieści tysięcy złotych, ale wszystko wskazuje, że tym modelem Alfa Romeo podbije rynek nie tylko w Europie. Przeczytaj najnowszy raport specjalny redakcji.

przeczytaj

 

Autond

Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone © Salon OEM Polska portal motoryzacyjny Autond

Redakcja » Mapa serwisu » BB Motor » Rozliczenia samochodu służbowego »